Informace k přijímacímu řízení na ATI 2020

Informace k přijímacímu řízení na ATI 2020

Přijímací zkoušky na ATI proběhnou 24. a 25.5.2020 v Brně na Střední 10. V přihlášce prosím vyberte datum, které Vám nejvíce vyhovuje.

Informace o našem studijním programu a tedy i předmětech které se na ATI vyučují najdete v našem studijním programu, který je zde k dispozici na stránkách ATI zde.  Na stejných stránkám je možné najít učitele, kteří na ATI vyučují a více o životě na ATI najdete také na Facebooku.

Pokud máte zájem se osobně podívat na konzultaci ATI, tak vás zveme 19.4.2020 od 8:30 na OTEVŘENOU KONZULTACI na Sázavu. Zájemce prosíme o registraci zde.

Další možností, jak se seznámit s areálem, systémem studia, ale také projít si nanečisto přijímací zkoušky a vše si zjistit a vyzkoušet, je víkend nazvaný PŘÍPRAVA NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA ATI.  Přihlašování je možné zde.

Určitě se nevyhýbáme osobnímu setkání a naopak jej vítáme. Rádi se se zájemci o studium setkáme osobně po předchozí domluvě v naší kanceláři na Střední 10 v Brně.


Přihláška na ATI

K odeslání kompletní přihlášky je potřeba do 12.5. 2020 vyplnit formulář níže a přiložit vyplněnou přihlášku, kterou naleznete zde, strukturovaný životopis a maturitní vysvědčení. Také od Vás požadujeme motivační dopis, který by měl odpovídat na následující otázky:

Proč ses rozhodl přihlásit ke studiu teologie na ATI?

Co se ti líbí a co naopak nelíbí na církvi adventistů?

Kde vnímáš své obdarování pro službu Pánu Bohu?

V čem by sis přál, aby studium teologie změnilo tebe?


Přijímacího řízení se chci zúčastnit dne

Souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů, které budou využity pouze pro účely této akce.

Souhlasím se zveřejněním fotografií a videozáznamů z této akce na webu ATI.

Četl/a jsem informaci o zpracování osobních údajů.

Informace o zpracování osobních údajů